Chcesz wiedzieć jak eksperci przeprowadzają badanie ortopodologiczne?

Wypełnij formularz, a na Twój e-mail prześlemy bezpłatny e-book "Badanie pacjenta w gabinecie podologii ortopedycznej".

Image

DOWIEDZ SIĘ:

Jak prawidłowo i skutecznie przeprowadzić badanie stóp

Jakich błędów nie popełniać?

Poznaj techniki, dzięki którym Joanna zwiększyła skuteczność diagnostyki i leczenia swoich pacjentów

CHCESZ WIEDZIEĆ, KIM JESTEM?

Specjalizuję się w stopie, ale patrzę na cały organizm poprzez jej pryzmat, nie skupiając się tylko i wyłącznie na niej.

Dr n. med. Joanna Stodolna-Tukendorf

fizjoterapeutka, ortopodolożka, autorka

Jestem dyrektorką merytoryczną sieci gabinetów FootMedica, które stworzyłam 10 lat temu. W ostatnich latach, wraz ze swoim zespołem, pomogłam ok. 30 tys. pacjentów, stosując tę samą metodologię badania i leczenia zgodnie z najnowszą klasyfikacją wad stóp.


Jestem współzałożycielką marki Pro Pedis - przestrzeni, w której pomagam specjalistom pracującym z ciałem człowieka polubić i zrozumieć wpływ stopy na cały narząd ruchu.


Jestem autorką i współautorką wielu publikacji w zakresie fizjoterapii, m.in. Wielkiej Fizjoterapii, Traumatologii Narządu ruchu oraz Słownika terminów w podologii ortopedycznej.


Uwielbiam trudne naukowe zagadnienia przekładać na język prosty i zrozumiały, dlatego stworzyłam pierwszy w Polsce kurs ORTOPODOLOGIA, w którym zapraszam do zrozumienia i polubienia stopy w jej całej zawiłej strukturze.


Kurs łączy moją obszerną wiedzę z dziedziny fizjoterapii, podologii i ortopodologii, a także wieloletnie doświadczenie zdobywane podczas pracy w gabinecie.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Moją misją jest sprawny rozwój podologii ortopedycznej.


Wspieram pracę i ciągły rozkwit kilkudziesięciu gabinetów partnerskich Pro Pedis w całej Polsce. Znam od podszewki wyzwania, jakie spotykasz na swojej drodze.


Nie musisz odkrywać tego, co jest już znane. Możesz uczyć się na bazie lekcji, które wyciągnęłam ze swoich doświadczeń w diagnostyce i leczeniu pacjentów.

POZNAJ METODY WYPRACOWANE

PODCZAS WIELOLETNIEJ PRAKTYKI

POBIERAM E-BOOK