PROGRAM PARTNERSKI PRO PEDIS

Otwórz i rozwijaj własny gabinet podologii ortopedycznej!

zyskaj wyjątkową szansę poszerzenia oferty

o indywidualne wkładki ortopedyczne Capron!

korzystaj z doświadczenia specjalistów i doradców

rozwijaj się podczas szkoleń oraz konsultacji

mnóż zyski dzięki wskazówkom biznesowo-marketingowym

DOŁĄCZ DO PRO PEDIS
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz, dlaczego miałbyś pracować z nami

Korzyści dla naszych Partnerów

Doradztwo w zakresie wyposażenia gabinetu w sprzęt, materiały oraz akcesoria.

1

Wprowadzenie do oferty wysokojakościowych specjalistycznych wkładek Capron, które samodzielnie zaprojekujesz i wykonasz w gabinecie w ciągu 1 wizyty pacjenta.

2

Pomoc przy wyborze baz wkładek i przy wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych.

3

Wsparcie od praktyków, właścicieli gabinetów na co dzień pracujących z pacjentami, m.in. od ortopodologa dr n. med. Joanny Stodolnej-Tukendorf.

4

Wskazówki biznesowe i marketingowe w zakresie zarządzania gabinetem i pozyskiwania klientów.

Możliwość poszerzenia zakresu swoich usług o ortopodologię, pozwalająca oferować innowacyjne produkty i rozwijać gabinet.

Wsparcie merytoryczne w zakresie terapii pacjenta w trakcie całej współpracy.

Bonusy, rabaty oraz zniżki na szkolenia, dostęp do zamkniętej bazy wiedzy.

5

6

7

8

dla fizjoterapeutów oraz podologów

dla właścicieli gabinetów podologicznych i ortopodologicznych

dla zarządzających klinikami rehabilitacyjnymi

4 kroki programu partnerskiego Pro Pedis

1

SYSTEM SZKOLEŃ

Dostaniesz dostęp do bazy wiedzy stworzonej dzięki profesjonalistom i praktykom. Przygotujesz się do prowadzenia własnego gabinetu.

Dowiesz się, jak otworzyć i rozwinąć własny gabinet ortopodologiczny. Otrzymasz cenne rady, jak wyposażyć gabinet, zorganizować go i prowadzić.

OTWARCIE I ORGANIZACJA

2

Kompleksowe zarządzanie dopełnisz wiedzą z dziedziny obsługi klienta, która umożliwi sprawne działanie całego gabinetu.

OBSŁUGA KLIENTA

4

Praktyczne wskazówki uzupełnione są poradami biznesowo-marketingowymi, dzięki którym zaczniesz efektywnie zdobywać klientów.

SPRZEDAŻ I MARKETING

3

ZOSTAŃ PARTNEREM PRO PEDIS

Specjalistyczne wkładki Capron

Odpowiedź na potrzeby Twoje i Twoich pacjentów

Partnerzy Pro Pedis, oferując wkładki Capron, dają swoim pacjentom produkty najwyższej jakości

Projektowane i wykonywane samodzielnie

Wkładki Capron formowane są termicznie, na miejscu, indywidualnie dla każdej stopy. Samodzielne ich wykonywanie na podstawie szczegółowego badania pozwala na zwrócenie uwagi nie tylko na stopy, ale na cały narząd ruchu, dzięki czemu terapia z ich pomocą jest bardziej kompleksowa.

Dostosowane do potrzeb pacjentów

Różnorodność wkładek i materiałów pozwala wybrać wariant odpowiadający konkretnej wadzie stopy lub dolegliwości pacjenta. Wkładki Capron zbudowane są z różnych warstw materiałów o odmiennych właściwościach amortyzacji, komfortu, stabilizacji i odciążenia.

Szybkość i jakość idą w parze

Wystarczy 60 min, aby wkładki były gotowe, więc możesz je wykonać w ciągu 1 wizyty! To oznacza, że od razu możesz zweryfikować, czy wkładki są dopasowane i czy pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Wysokiej jakości materiały pozwalają stopie oddychać i są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Kontynuacja i ciągłość terapii

Wkładki Capron to narzędzie do kontynuowania zapoczątkowanej przez Ciebie terapii w warunkach domowych. Wkładki “pilnują” pacjenta na co dzień: zmieniają kąt, oś i sposób kontaktu stopy z podłożem; korygują moment i kierunek wybicia; ukierunkowują ruch i sposób przetaczania.

Otwórz i rozwijaj własny gabinet podologii ortopedycznej!

ZACZNIJ Z PRO PEDIS

Otwierasz działalność czy ją rozwijasz?

Wybierz, jakiego wsparcia potrzebuje Twój gabinet

Sprzęt: zestaw do diagnostyki i wykonywania wkładek


Dwudniowe, indywidualne szkolenie w gabinecie


Skrypt szkoleniowy z metodologią badania


Skrypt z opisem materiałów i właściwości


Dostęp do materiałów graficznych


Szkolenie online – ortopodologia: anatomia i biomechanika


Wsparcie merytoryczne / konsultacje


Certyfikat gabinetu partnerskiego


Dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej, z materiałami dydaktycznymi


Udział w edukacyjnych spotkaniach online – ok. 10/rok


Filmy z ćwiczeniami dla pacjentów


Pakiet szkoleń biznesowych: organizacja gabinetu


Pakiet szkoleń biznesowych: obsługa klienta

Pakiet Standard

Pakiet Premium

Pakiet VIP

1 osoba

1 godz./ miesiąc

2 osoby

2 godz./ miesiąc

do 5 osób

3 godz./ miesiąc

-

-

-

-

-

WYBIERAM
WYBIERAM
WYBIERAM

18

lat doświadczenia w branży

gabinetów partnerskich w całej Polsce

30

wykonanych wkładek

45 000

uczestników szkoleń

1530

Pro Pedis to doświadczenie i pasja

Nazywam się Joanna Stodolna-Tukendorf. Jestem fizjoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, a także dyrektorką merytoryczną sieci gabinetów FootMedica, którą stworzyłam ponad 10 lat temu. Wraz z moim zespołem pomogłam już 30 tys. pacjentów, stosując metodologię badania i leczenia zgodnie z najnowszą klasyfikacją wad stóp.


Wielokrotnie brałam udział jako uczestniczka i wykładowczyni w konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii, kosmetologii, podologii w Polsce i za granicą. Swoją wiedzą dzielę się także w publikacjach, takich jak: “Słownik terminów podologii ortopedycznej”, “Wielka Fizjoterapia”, “Jak chronić swój kręgosłup”, “Ortopedia pediatryczna”.


Jestem także współzałożycielką marki Pro Pedis, z którą opracowałam system pomagający specjalistom pracującym z ciałem człowieka. Razem popularyzujemy świadomość wpływu stopy na cały narząd ruchu. Od ponad 3 lat działam mocno w mediach społecznościowych, promując temat ortopodoglogii licznymi konferencjami online.


Razem z Pro Pedis zapraszam Cię do programu partnerskiego, dzięki któremu razem rozwiniemy Twój gabinet. Wyzwania, z którymi się mierzysz, znam od podszewki.

Na bazie lekcji, które wyciągnęłam ze swoich własnych doświadczeń, pokażę Ci,

jak efektywnie prowadzić gabinet, diagnozować i leczyć pacjentów.

“Specjalizuję się w stopie, ale patrzę na cały organizm poprzez jej pryzmat, nie skupiając się tylko i wyłącznie na niej”

dr n. med. Joanna Stodolna-Tukendorf

“W swojej pracy zawodowej miałem styczność z różnymi rodzajami wkładek do butów. Wiedziałem, że wkładka jest rewelacyjnym uzupełnieniem mojej terapii fizjoterapeutycznej z pacjentem. Niestety systemy, na których wcześniej pracowałem lub które miałem okazję testować, nie spełniały moich oczekiwań, a pacjenci często zgłaszali wiele zastrzeżeń związanych z wygodą podczas codziennego użytkowania. Wkładki Capron od Pro Pedis okazały się strzałem w 10! Jest to chyba najbardziej zaawansowany i jednocześnie najbardziej indywidualny system tworzenia wkładek. Spełnił moje oczekiwania w 100%. Pacjenci chwalą jakość wykonania oraz wygodę. Nieocenione jest również wsparcie firmy. Cykl szkoleń oraz indywidualny dostęp do najlepszych specjalistów w dziedzinie ortopodogii pozwala mi każdego dnia doskonalić swój warsztat. Bardzo polecam wkładki Capron i firmę Pro Pedis.”

Rafał Pieniążek, Centrum Medyczne Rafał Pieniążek

“Otwierałam swój pierwszy prywatny gabinet i poszukiwałam systemu wytwarzania wkładek, który będzie spełniał moje wymagania i oczekiwania. Indywidualne wkładki ortopedyczne miały być bardzo dobrej jakości, łatwe w wykonaniu, ale zarazem z możliwością dopasowania ich do różnych wad występujących u pacjentów. Zapoznałam się chyba ze wszystkimi możliwymi systemami wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych w Polsce. Sprzęt jest dobrej jakości, zajmuje niewiele miejsca w gabinecie, wykonane wkładki pacjent otrzymuje od razu na wizycie. Jest możliwość dorobienia każdej korekcji do wkładek, której wymaga pacjent, oraz istnieje możliwość dopasowania ich do każdego rodzaju obuwia. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.”

Agnieszka Ochim, gabinet OrthoFoot w Koszalinie

“Przez kilka lat pracy w zawodzie fizjoterapeuty i dzięki szkoleniom zaczęłam zauważać dużą zależność między dysfunkcjami w obrębie stopy a problemami pacjentów ze stawami powyżej i z kręgosłupem. Dlatego zaczęłam szukać rozwiązań, które podtrzymałyby efekty moich terapii i miały możliwość dopasowania się do potrzeb pacjenta objętego procesem terapeutycznym. Tak się zrodził pomysł wykonywania wkładek ortopedycznych. Okazało się, że potrzebuję takiego rozwiązania, abym mogła podczas doboru wkładek wziąć pod uwagę ich miękkość i różnorodność oraz możliwość dostosowania tej samej wkładki do zmieniających się potrzeb pacjenta objętego procesem terapeutycznym. Dzięki systemowi Pro Pedis mogę dynamiczniej prowadzić terapię pacjenta i zapobiegać przeciążeniom narządu ruchu oraz poprawić przy okazji komfort chodu.”

Agnieszka Pulwin, gabinet MEDICOR Agnieszka Pulwin w Łomży

“Dzięki odbytemu w Pro Pedis szkoleniu zaczęłam na poważnie zastanawiać się nad podologią ortopedyczną. Do współpracy przekonał mnie dobry kontakt, rzetelne informacje oraz dopasowanie do potrzeb początkującego gabinetu i firmy. Zawsze otrzymałam pomoc lub poradę, począwszy od prowadzenia gabinetu, poprzez zamówienie właściwego produktu, po wybór i odpowiednie dopasowanie wkładki i korekty. Dużą wartością jest dla mnie możliwość czerpania wiedzy z doświadczeń dobrze prosperującego gabinetu. W naszej współpracy cenię otwartość i dobre relacje, co daje poczucie, że nie jestem kolejnym klientem, który zakupił sprzęt, a częścią sieci i organizacji. ”

Monika Osińska, gabinet Somamedika w Poznaniu

Partnerzy Pro Pedis

Tytuł Partnera Pro Pedis otrzymują gabinety, które ukończyły szkolenia i pracują zgodnie z metodologią diagnostyki stóp i wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych. Dzięki temu gwarantują właściwą diagnozę i skuteczną terapię z wykorzystaniem wkładek Capron.

Dołącz do programu partnerskiego Pro Pedis i zyskaj dostęp do wartościowej wiedzy i produktów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółowe informacje. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i omówi możliwości współpracy.

Zrób z nami pierwszy krok

Zrób z nami pierwszy krok

Dołącz do programu partnerskiego Pro Pedis i zyskaj dostęp do wartościowej wiedzy i produktów.

Zarezerwuj termin, aby otrzymać szczegółowe informacje. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i omówi możliwości współpracy.

REZERWUJĘ

Pro Pedis 2024