2 na 3 dorosłe osoby mają problemy ze stopami

Na czym nam zależy?

1472147762_books

Chcemy propagować i dzielić się wiedzą z zakresu podologii z profesjonalistami działającymi w obrębie stopy.

Pragniemy, aby wzrastało znaczenie podologii i tematyki związanej z dbaniem o stopy.

dxd

Chcemy, aby wiedza ta była dostępna dla większej liczby specjalistów.

Co oferujemy?

Całościowy system do diagnostyki i wykonywania wkładek

Kompleksową usługę: produkty i szkolenia

baza-wiedzy

Bazę wiedzy

wsparcier

Wsparcie merytoryczne

Dlaczego my?

Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na to, aby czuć się lepiej i poruszać się sprawnie – teraz oraz w przyszłości. Wierzymy, że możemy pomóc ludziom, bo wielu już pomogliśmy. Teraz chcemy pokazać Wam, jak możecie pomagać Waszym pacjentom.

Naszą firmę współtworzą osoby, które są praktykami. W branży podologii ortopedycznej działamy od 8  lat. W tym czasie pomogliśmy prawie 10 000 pacjentom.

8
lat doświadczenia w branży

10 000
zadowolonych pacjentów

5000
wykonanych wkładek

Jeśli chodzi o rezultaty naszych prac, to nikt nie wyrazi tego lepiej, niż nasi pacjenci.

Zobacz co o nas mówią Ci, którzy z nami pracują:

Od ponad roku jesteśmy stałym klientem firmy Pro Pedis. Ocena tego okresu współpracy jest z naszej strony wyjątkowo pozytywna. Zamówienia są realizowane bardzo sprawnie, w terminie i bez pomyłek. Personel firmy służy bardzo kompetentnymi informacjami zarówno dotyczącymi problemów materiałowych, nowych technologii, jak i dysponuje zaawansowaną wiedzą dotyczącą problemów medycznych, niezbędną w tej działalności. Podkreślić należy bardzo bogaty asortyment materiałów i możliwości technologicznych w ofercie firmy. Doskonale prezentuje się część marketingowa firmy w postaci profesjonalnie graficznie i jednocześnie przejrzyście i wyczerpująco opracowanego katalogu. Bardzo pozytywnie należy ocenić inicjatywę szkoleniową firmy ProPedis dla podologów z zakresu podologii ortopedycznej.
– Maria Judaszewska, Gabinety Zdrowa Stopa

 

Od niedawna współpracujemy także z firmą Pro Pedis . Sami profesjonaliści, kontakt znakomity, szybka wysyłka potrzebnych produktów, zawsze możemy liczyć na wsparcie i pomoc.

– Katarzyna Myszka, Podomed