Opinie i rekomendacje

[vc_column width=”1/4″][vc_empty_space][vc_single_image image=”3724″ img_size=”full”][vc_empty_space][vc_column width=”3/4″][vc_empty_space][vc_column_text]

Firmę Pro Pedis tworzą ludzie z pasją i poczuciem misji. Celem firmy jest propagowanie wiedzy z zakresu anatomii i biomechaniki nie tylko stopy, ale całego narządu ruchu, z także wpływu stopy na powstawanie zaburzeń w wyższych piętrach narządu ruchu, takich jak stawy kolanowe, stawy biodrowe, miednica, kręgosłup. Wieloletnie doświadczenie praktyczne specjalistów umożliwia dzielenie się wiedzą kliniczną szersze spojrzenie na diagnostykę i terapię pacjentów z bólem jak również szeroko rozumiane działania profilaktyczne. Organizowane przez firmę szkolenia zapewniają wiedzę na najwyższym poziomie z uwzględnianiem nowoczesnych metod diagnostyki i terapii, ich warsztatowy charakter umożliwia uczestnikom pracę pod okiem specjalistów, a zdobyta wiedza natychmiast znajduje zastosowanie w gabinecie.

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Marczyński, Chirurg Ortopeda, Traumatolog. Kierownik Kliniki Ortopedii w szpitalu w Otwocku

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column width=”1/4″][vc_empty_space][vc_column width=”1/2″][vc_column width=”1/4″][vc_empty_space][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”3714,3715,3716″ img_size=”full”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_column_text]

Od kilku lat jesteśmy stałym klientem firmy Pro Pedis. Ocena tego okresu współpracy jest z naszej strony wyjątkowo pozytywna. Zamówienia są realizowane bardzo sprawnie, w terminie i bez pomyłek. Personel firmy służy bardzo kompetentnymi informacjami zarówno dotyczącymi problemów materiałowych, nowych technologii, jak i dysponuje zaawansowaną wiedzą dotyczącą problemów medycznych, niezbędną w tej działalności. Podkreślić należy bardzo bogaty asortyment materiałów i możliwości technologicznych w ofercie firmy. Doskonale prezentuje się część marketingowa firmy w postaci profesjonalnie graficznie i jednocześnie przejrzyście i wyczerpująco opracowanego katalogu. Bardzo pozytywnie należy ocenić inicjatywę szkoleniową firmy ProPedis dla podologów z zakresu podologii ortopedycznej.

– Maria Judaszewska, Gabinety Zdrowa Stopa

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Od niedawna współpracujemy także z firmą Pro Pedis . Sami profesjonaliści, kontakt znakomity, szybka wysyłka potrzebnych produktów, zawsze możemy liczyć na wsparcie i pomoc.

Co więcej … szkolenia super! Wiedza uporządkowana, przekazana w sposób czytelny i zrozumiały. Zajęcia praktyczne mega wartościowe. Sama prowadząca dr Joasia Tukendorf cudowna! Współpraca z firmą Pro Pedis na najwyższym poziomie. Szczerze POLECAM!

– Katarzyna Myszka, Podomed

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Współpraca z firmą Pro Pedis dała mi pewność, że nie zostaję sama z problemami związanymi z wykonywaniem wkładek, z diagnozą pacjenta. Pozwala mi usystematyzować wiedzę na temat anatomii i biomechaniki, nie tylko stawu skokowego, ale wszystkich stawów w organizmie człowieka.
– Aleksandra Wojciechowska, Gabinet Cormedica