Chcesz wiedzieć jak przeprowadzić badanie ortopodologiczne?​

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyposażenie gabinetów ortopodologicznych

Z nami wyposażysz swój gabinet w sprzęt diagnostyczny i produkcyjny, a także dobierzesz odpowiednie dla Twoich Klientów materiały do produkcji wkładek korekcyjnych.

Szkolenia specjalistyczne

Organizujemy dedykowane, specjalistyczne szkolenia – kursy stacjonarne i online, w tym te pokazujące przygotowanie innowacyjnych wkładek korekcyjnych dla Twoich Klientów.

Wsparcie w otwarciu
i prowadzeniu gabinetu

Jesteśmy z Tobą, gdy się rozwijasz i gdy dopiero otwierasz gabinet podologii ortopedycznej. Doradzamy merytorycznie, organizacyjnie i biznesowo

Opieka i doradztwo

Odpowiemy na każde Twoje pytanie z zakresu podologii ortopedycznej, w tym doboru oraz wykonywania wkładek korekcyjnych, jak i kwestii związanych z prowadzeniem gabinetu.

Wiemy, że nasza pomoc jest skuteczna

…bo wielu ludziom już pomogliśmy. 

lat doświadczenia w branży
0
zadowolonych pacjentów
0
wykonanych wkładek
0
uczestników szkoleń
0

Dlaczego my?

Prowadzimy sieć klinik FootMedica. Rozwiązania, które oferujemy wcześniej sprawdzamy. Kiedy mamy pewność, że działają – proponujemy je Tobie.

Jesteśmy praktykami – specjalistami w dziedzinie podologii ortopedycznej.

Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, pokazując, jak skutecznie możesz prowadzić terapię i rehabilitację.

Pro Pedis to wyłączny dystrybutor
marki Capron Podologie

Firma Capron Podologie od ponad 40 lat jest liderem europejskim w dziedzinie ortotyki. Capron będąc numerem jeden oferuje szeroką gamę artykułów i materiałów dla profesjonalistów z dziedziny podologii ortopodologii.

Posiada dział badawczo-rozwojowy, który stale pracuje nad wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach do diagnostyki i wykonywania wkładek ortopedycznych.


Kto wykonuje wkładki Capron?
Partner Pro Pedis

Newsletter

Korzystaj z naszego doświadczenia. Droga jest wtedy dużo łatwiejsza! Bądź na bieżąco z branżowymi aktualnościami, wydarzeniami i niespodziankami, które dla Ciebie szykujemy. 

Scroll to Top