Holistyczne podejście do terapii

Patrzymy na cały organizm przez pryzmat stopy, nie skupiając się tylko i wyłącznie na niej.

Wiemy, że możemy pomóc ludziom – bo wielu już pomogliśmy. Lata doświadczenia i ponad 45 000 zadowolonych pacjentów.

Pragniemy, aby wzrastało znaczenie podologii i świadomości związanej z dbaniem o stopy.

Chcemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą z innymi specjalistami – pokazać, jak skutecznie możecie pomagać Waszym pacjentom.

Poznaj nasz zespół

Picture of Magdalena<br>Korycka

Magdalena
Korycka

Dyrektor Zarządzająca

Absolwentka wydziału Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej oraz kierunku F Université Paris-Dauphine. Magister Zarządzania Projektami, PMP – Project Management Professional, George Washington University. Ma 16-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi, złożonymi projektami w skali krajowej i międzynarodowej, rozwojem strategicznym firm, transformacjami biznesu. Propagatorka dziedziny podologii w Polsce, miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia oraz podróży. Założycielka sieci klinik fizjoterapeutyczno-podologicznych FootMedica.

Picture of <span style="font-weight:normal;font-size:0.8em">dr n. med.</span><br>Joanna<br>Stodolna-Tukendorf

dr n. med.
Joanna
Stodolna-Tukendorf

Fizjoterapeutka, Ortopodolog, Trener

Doktor n. med. z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami na oddziale szpitalnym WUM oraz w prywatnej praktyce. Uczestniczka i wykładowczyni na konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii, kosmetologii, podologii w Polsce i za granicą. Tłumaczka książek i publikacji z zakresu ortopedii, fizjoterapii, terapii. Autorka „Słownik terminów podologii ortopedycznej”, współautorka pozycji: „Wielka Fizjoterapia”, „Jak chronić swó kręgosłup”, „Ortopedia pediatryczna”. Autorka wykładów i publikacji z zakresu zespołu hipermobilności konstytucjonalnej, zaburzeń mięśni głębokiej stabilizacji, ich wpływu na cały narząd ruchu. Współzałożycielka i Dyrektor Merytoryczna sieci klinik fizjoterapeutyczno-podologicznych FootMedica.
Picture of <span style="font-weight:normal;font-size:0.8em">dr n. med.</span><br>Jerzy</span><br> Stodolny

dr n. med.
Jerzy
Stodolny

Specjalista Rehabilitacji i Medycyny Manualnej, Trener

Posiada ponad 40–letnie doświadczenie w praktyce lekarskiej. Jest prekursorem terapii manualnej w Polsce, uczeń Prof. Karela Lewita. Przez 14 lat był Prezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej (członek FIMM). Zorganizował wiele konferencji naukowych, kursów z zakresu medycyny manualnej dla lekarzy i fizjoterapeutów. Autor wielu publikacji naukowych oraz książek dla pacjentów. W Pro Pedis jest wykładowcą na szkoleniach. Od ponad 10 lat prowadzi Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Natura oferujący turnusy lecznicze dla pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu, w tym również stóp.

Picture of <span style="font-weight:normal;font-size:0.8em"></span><br>Monika</span><br> Wysocka


Monika
Wysocka

Kierownik ds. Obsługi Klientów

Moją pasją jest praca z ludźmi i dla ludzi. Czerpię radość z rozmowy i  doradzania. Dodatkowo lubię mieć wszystkie formalności pod kontrolą. 

– Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
– 20 lat doświadczenia w międzynarodowej korporacji
– Specjalizuje się w Obsłudze Klienta i zarządzaniu procesami wsparcia sprzedaży z różnych perspektyw (ceny, marketing, umowy)
– W Pro Pedis odpowiedzialna za współpracę z gabinetami Partnerskimi, rozmowy z potencjalnymi Partnerami i przygotowywanie ofert, współpracę z dostawcami, obsługę sklepu internetowego, kontakt z Klientami, działania operacyjne, organizację szkoleń stacjonarnych.

Prywatnie mama 10-latka lubiąca dobre książki, filmy i prace manualne.

Picture of <span style="font-weight:normal;font-size:0.8em"></span><br>Marzena</span><br> Kułaga-Jaworska


Marzena
Kułaga-Jaworska

prawa ręka Dr n med. Joanny Stodolnej-Tukendorf,
Magister fizjoterapii, ortopodolog.

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego i Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej w Kielcach. Uczestniczka sympozjów i konferencji poświęconych tematyce fizjoterapii i podologii. Współautorka referatów i artykułów z zakresu diagnostyki i terapii stóp.
Prowadzi szkolenia z zakresu diagnostyki wad stóp oraz projektowania i formowania indywidualnych wkładek ortopedycznych w technologii Capron – Pro Pedis
Na co dzień pracuje w gabinecie FootMedica  gdzie wykorzystuje swoją wiedzę łącząc różne techniki diagnostyki i terapii, by optymalnie rozwiązywać problemy pacjentów.
Jej pasją są podróże oraz Carving,  po pracy zmieniając narzędzia, tworzy kompozycje rzeźbiąc w owocach i warzywach.

Aktualności

Wśród innych ludzi jesteśmy w swoim żywiole!

Szkolenia

Uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, szczególnie pokazując podologiczne zawiłości w praktyce.

Zobacz więcej »

Wystąpienia

Swoim dorobkiem naukowym dzielimy się podczas konferencji i sympozjów.

Zobacz więcej »

My w mediach

Byliśmy w Dzień Dobry TVN

Na stopach spoczywa całe nasze ciało, dlatego ich urazy mogą nam bardzo uprzykrzyć życie. Jak zatem o nie dbać? Rozmowa w Dzień Dobry TVN z fizjoterapeutą i ortopodologiem Joanną Stodolną-Tukendorf. Jakimi schorzeniami stóp zajmują się podolodzy?

Gościło nas także Radio Zet

Program Aktywnie Bardzo w Radio ZET, podczas którego dr Joanna Stodolna-Tukendorf odpowiada dziennikarce Beacie Sadowskiej na pytania: dlaczego stopy są takie ważne, czy stopy należy badać tylko wówczas gdy bolą, na co zwraca się uwagę podczas badania stóp, co biegacza może boleć w stopie oraz co zrobić, aby stopy nie bolały.

Nasze artykuły znajdziesz
w wielu magazynach ilustrowanych

Eksperci Pro Pedis często goszczą w mediach zarówno specjalistycznych, jak i lifestyle’owych. Na łamach prasy dzielimy się wiedzą, doradzamy i edukujemy jak dbać o stopy, jak zapobiegać ich chorobom, urazom, deformacjom oraz jak radzić sobie z różnymi dolegliwościami w obrębie stóp i narządu ruchu.

Opinie o nas i rekomendacje

Wyróżnienia i certyfikaty

Ze względu na wysokiej jakości standardy leczenia pacjentów nasze produkty są dostępne tylko w profesjonalnych punktach sprzedaży. Współpracując ze światowymi liderami dostarczamy rozwiązania na najwyższym poziomie.

Pragniemy być dla Ciebie partnerem biznesowym, oferując:

Wszystkie dostępne u nas produkty są certyfikowane i spełniają międzynarodowe normy ISO. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają deklarację zgodności z wymaganymi przepisami, normami i dyrektywami Unii Europejskiej.

Wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu za Ultracienkie wkładki termoformowalne przyznane podczas Międzynarodowych Targów Rehabilitacyjnych w 2015 r. w Łodzi.

Chcesz z nami współpracować?

Porozmawiajmy, zadzwoń lub napisz do nas – sprawdźmy, jak możemy Ci pomóc rozwinąć skrzydła w Twoim biznesie.

Scroll to Top