Kurs ProPedis Online

ORTOPODOLOGIA

Dowiedz się, jak prawidłowo badać stopy, poznawać przyczyny dolegliwości i skutecznie pomagać swoim pacjentom! Ucząc się od nas zyskasz ekspercką wiedzę, dzięki której zwiększysz liczbę zadowolonych pacjentów i rentowność swojego gabinetu.

Jak byś się czuł...

Czy chciałbyś mieć wiedzę, która pomoże Ci przyciągać więcej pacjentów i sprawiać, że będą polecać Twoje usługi jako najbardziej skuteczne na rynku.

gdybyś potrafił precyzyjnie poznawać przyczynę dolegliwości?

gdybyś umiał eliminować przyczyny powstawania bólu u pacjentów, zamiast pracować na objawach dolegliwości?

zdobywając wiedzę od specjalistów - praktyków, którzy przekażą Ci swoją wiedzę, w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie.

Jeżeli jesteś

 • Fizjoterapeutą, podologiem lub technikiem ortopedii,
 • Studentem fizjoterapii, podologii i innych kierunków medycznych,
 • Specjalistą, który chce podnosić podnosić swoje kwalifikacje,
 • Osobą, która jest zainteresowana zdobywaniem wiedzy w obszarze podologii ortopedycznej, poszerzaniem oferty oraz rozwojem swojego gabinetu,

To trafiłeś w dobre miejsce!

Czy znasz to uczucie,

kiedy zastanawiasz się, skąd się wzięły dolegliwości pacjenta. Być może miewasz tak, że mimo że leczysz pacjentów za pomocą różnych terapii, to wciąż jest grupa, której udaje się pomóc tylko częściowo. Być może brakuje Ci ustrukturyzowanej wiedzy na temat diagnostyki stóp i chodu, czasami miewasz problem z wytłumaczeniem pacjentowi co może by przyczyną jego bólu.


A pacjent wciąż pyta DLACZEGO?


A może nie masz wypracowanego schematu badania. Orientujesz się podczas wizyty, że o coś nie zapytałeś. Brakuje Ci usystematyzowanej wiedzy i nie masz się kogo poradzić?

Czy zdarza Ci się,

że nie potrafisz udzielić pacjentowi pomocy? Nie wiesz z jakiej techniki skorzystać, aby udzielić pomocy pacjentowi. Znasz wiele ćwiczeń, sposobów terapii, jednak nie masz pewności, które z nich będą najbardziej skuteczne w tym konkretnym przypadku. Jednak istnieje lepsze rozwiązanie...

Tylko pomyśl, ile byś zyskał czasu, gdybyś mógł się uczyć praktycznej wiedzy nie wychodząc z domu!

Dobrze wiemy, że kiedy prowadzisz swój gabinet, to czas i pieniądze są towarem szalenie deficytowym. Chciałbyś się szkolić, podnosić swoje kwalifikacje, by jeszcze lepiej służyć swoim pacjentom, by osiągnąć poziom ekspercki i dobrze prosperujący gabinet.


Jednak brakuje Ci czasu na podróże na konferencje, szkolenia, a bez nich tak naprawdę stoisz w miejscu. Szkolenia stacjonarne kosztują Cię bardzo dużo czasu, udział w nich nie jest tani, a przecież trzeba jeszcze zapłacić za podróż, hotel, wyżywienie… a tymczasem zamykasz gabinet, przez co nie zarabiasz. I koło się zamyka.

Kiedy jesteś na dużym wykładzie lub konferencji

To krępujesz się zadać pytanie na forum, aby nie wyjść na ignoranta. Nie raz na pewno zdarzyło Ci się nie dosłyszeć, nie zrozumieć, nie skorzystać w pełni z wykładu, bo musiałeś akurat wyjść np. na pilną rozmowę z pacjentem... Wracałeś po szkoleniu do domu i połowy informacji już nie pamiętałeś. Albo trafiło Ci się miejsce koło szczególnie rozgadanych i uciążliwych sąsiadów, przez których nie mogłeś się skupić na treści.

Obawiasz się, że w badaniu nie wyczerpujesz wszystkich dostępnych możliwości?

Czy wiesz, jak poprawnie wykonać badanie palpacyjne, aby na jego podstawie rozpoznać co dolega pacjentowi?


Słyszałeś o nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych i chciałbyś nauczyć się z ich pomocą badać pacjenta, jednak obawiasz się, że to drogi sprzęt, a i nie wiesz, czy będziesz umiał go wykorzystać.


Masz wątpliwość jakie testy diagnostyczne zastosować, w jakich pozycjach badać pacjenta i jak oceniać chód?

Czy Ty też chcesz realnie pomagać pacjentom?

Jesteś człowiekiem z powołania. Wybrałeś zawód fizjoterapeuty, podologa, lekarza, by pomagać ludziom. Nie chcesz tylko uśmierzać ich bólu! Chcesz poznać przyczynę dolegliwości i ją zwalczyć! Tylko nie zawsze wiesz jak…

To może być najważniejszy tekst, jaki przeczytasz w tym roku!

Teraz możesz podnieść swoje kwalifikacje bez wychodzenia z domu!

Poczuj, jak to jest:

Mieć specjalistyczną wiedzę, którą wykorzystasz, by pomóc swoim pacjentom. Znajdź się w gronie specjalistów, który będą potrafili Cię wesprzeć i będą służyć Ci radą, pomocą i wiedzą. Dowiedz się od praktyków, jak powinna wyglądać wizyta pacjenta w gabinecie, aby była efektywna, a pomoc wyczerpująca. Naucz się pracować według sprawdzonego schematu, żeby pacjent był wyleczony, zadowolony i polecał Twój gabinet.

Zobacz, co zawiera kurs ProPedis Online

 • 365 DNI DOSTĘPU DO KURSU
 • 8 MODUŁÓW SZKOLENIOWYCH
 • 9 FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH
 • IMIENNY CERTYFIKAT
 • SPECJALNE ZNIŻKI NA SPRZĘT DIAGNOSTYCZNY
 • DOSTĘP DO GRUPY NA FB

To potężna dawka wiedzy umieszczona w 25 nagraniach!

Badając stopę otrzymasz obraz wzorca ruchu całej kończyny

Nauczymy Cię, jak korzystać ze specjalistycznego sprzętu diagnostycznego: podoskopu i plantografu. Zobaczysz, jakie proste są w obsłudze, i jak wiele informacji o pacjencie uzyskasz, używając ich w swoim gabinecie. Będziesz umiał rozpoznawać chód prawidłowy i podstawowe zaburzenia wzorca chodu.


Poznasz technikę 10 kroków badania pacjenta, która pozwoli Ci bezbłędnie wykryć wszelkie zaburzenia lub ograniczenia ruchomości w stopie. Dostaniesz gotowy, powtarzalny schemat , zyskasz pewność, że stosujesz sprawdzone metody. Swoją pewnością postępowania zyskasz zaufanie pacjenta. Bądź pewien, że jedyne, co go spotka z Twojej ręki to uzdrowienie i ulga!

Zdobywaj wiedzę z nami, w dowolnym czasie i dowolnym miejscu!

Ucz się bez konieczności wychodzenia z domu lub gabinetu. Korzystając z naszego bestsellerowego kursu zdobędziesz całą wiedzę praktyczną bez wychodzenia z domu lub gabinetu! A dzięki temu na szkoleniu stacjonarnym będziesz mógł się skupić wyłącznie na zdobywaniu umiejętności praktycznych i manualnych.


Będziesz mógł zapomnieć o ukradkowym nagrywaniu wykładowcy! Do kursu online będziesz mógł zawsze wrócić, zatrzymać lekcję, by móc zrobić sobie przerwę w dogodnym dla siebie momencie. Uwolnisz się od uciążliwych sąsiadów siedzących obok na sali. Bez skrępowania będziesz mógł zadawać pytania w kameralnej grupie na Facebooku. Przez 7 kolejnych tygodni od startu kursu będziemy się spotykać w zamkniętej grupie, gdzie podczas cotygodniowych spotkań na żywo - uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

TO DLA MNIE!

W ramach kursu omawiam następujące zagadnienia:

Moduł zawiera analizę poszczególnych faz chodu z uwzględnieniem jego podfaz i składowych. Omówienie determinant (wyznaczników) chodu na modelu. Analiza zaburzeń wzorca chodu w stosunku do prawidłowego wzorca chodu.

chód prawidłowy – analiza chodu

stopa i podologia

W tym module otrzymasz wprowadzenie czym zamuje się podologia, jakie są typy stóp, jakie skutki mają wady stóp w odniesieniu do całego narządu ruchu.

MODUŁ 1

MODUŁ 2

MODUŁ 3

anatomia stopy

Moduł zawiera wiedzę z zakresu: budowy ogólnej, podziału anatomicznego, podziału funkcjonalnego, anatomii kostnej, stawowej, anatomii tkanek miękkich, mięśni i więzadeł.

Ten moduł zawiera omówienie 5 funkcji stóp ze szczególnym rozróżnieniem funkcji statycznej od funkcji dynamicznej. Łuki stopy – konstrukcja kostno-mięśniowo-więzadłowa. Stawy stóp. Osie ruchów stopy.

funkcje i biomechanika stopy

wady stóp – podstawy patologii

W tym module poznasz najnowszą klasyfikację wad stóp z podziałem na wady wrodzone i nabyte. Poznasz przyczyny powszechnie występujących patologii.

MODUŁ 4

MODUŁ 5

MODUŁ 6

badanie manualne

W tym module poznasz schemat 10 kroków badania manualnego. Poznasz badanie ruchów czynnych. Badanie ruchów biernych oraz badanie gry stawowej.

MODUŁ 7

MODUŁ 8

jak pracować z pacjentami kiedy zdiagnozujemy u nich wady stóp?

badanie podologiczne

Moduł zawiera gotowy schemat badania na przyrządach: podoskopie, plantografie. Zarówno badania statyczne jak i dynamiczne.

Z którego dowiesz się co dalej po badaniu: jak postępować z pacjentem, kiedy stwierdzimy u niego wady stóp, co dalej możemy z tym zrobić, jakie ćwiczenia zastosować oraz moje wytyczne do wkładek lub terapii.

Podczas których pokazujemy przebieg badania palpacyjnego, 10 kroków badania manualnego, badanie ruchów czynnych i biernych stopy, przeprowadzenie testów diagnostycznych, analizę chodu, przebieg badań na plantografie i podoskopie

instruktażowych

9 FILMÓW

7 prywatnych webinarów o wartości 1400 zł

Przez 7 kolejnych tygodni od startu kursu będziemy się spotykać w zamkniętej grupie, gdzie podczas cotygodniowych spotkań na żywo - uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

1

2

8 filmów z ćwiczeniami o wartości 800 zł

Infografiki o wartości 150 zł

Notatki wizualne o wartości 150 zł

Nagrania Mp3 o wartości 300 zł

Checklisty o wartości 200 zł

Udział w warsztatach stacjonarnych o wartości 1500 zł

3 nagrania przypadków z gabinetu o wartości 900 zł

Otrzymasz nagrania, na których dr Joanna Stodolna-Tukendorf omawia szczegółowo ciekawe przypadki z gabinetu. Opowiada, jaką terapię zastosowała i jakie przyniosła skutki

3

Zaproponuj swoim pacjentom odpowiednie ćwiczenia, aby były najbardziej skuteczne, ale również najbezpieczniejsze dla niego. Ćwiczenia są łatwe wykonaniu i nie wymagają specjalistycznego sprzętu.

4

Infografiki to ciekawa forma wizualnego przekazania wiedzy. Zawierają ciekawostki i informacje na temat stopy. Są wykonane w najlepszej jakości. Możesz ja wydrukować i ozdobić nimi swój gabinet!

5

To graficzne skróty z tego, co zawiera kurs. Idealnie się sprawdzają, do utrwalania nabytej wiedzy. Możesz je wydrukować i powiesić w widocznym miejscy, aby wynieść z kursu jak najwięcej!

6

Nagrania z kursu, których możesz odsłuchiwać w dowolnym miejscu i momencie! Dzięki nim możesz uczyć się nie tylko przy komputerze, ale podczas spaceru lub innych aktywności.

7

Dołączone do kursu checklisty ułatwią Ci korzystanie z niego. Nawigacja między modułami nie będzie stanowiła problemu, a Ty będziesz mógł na bieżąco monitorować swoje postępy i zadbać, aby nie ominął Cię żaden z materiałów

8

Podczas którego nauczysz się w praktyce wykorzystać wiedzę z kursu online. Jest to całodniowe szkolenie stacjonarne w kameralnej grupie, z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Jest to warsztat, czyli skupiamy się na nabywaniu praktycznych umiejętności, nie tracąc czasu na wiedzę teoretyczną, którą nabywasz na szkoleniu online.

Wartość tych wszystkich bonusów wynosi aż 5400 zł. W ramach pakietów kursowych, będę do zdobycia znacznie taniej.

Pragniesz osiągać jeszcze lepsze wyniki?

Zobacz, jakie BONUSY przygotowałam dla Ciebie!

 • Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami
 • Jest częstym uczestnikiem i wykładowcą na konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii, kosmetologii, podologii w Polsce i za granicą
 • Tłumaczy kursy, książki i publikacje z zakresu ortopedii, fizjoterapii, terapii manualnej
 • Autorka wykładów i publikacji z zakresu Zespołu Hipermobilności Konstytucjonalnej, zaburzeń mięśni głębokiej stabilizacji, ich wpływu na narząd ruchu
 • Od 9 lat jest dyrektorem merytorycznym sieci klinik FootMedica

Kto poprowadzi kurs?

dr n. med. Joanna Stodolna-Tukendorf

Rozwój podologii ortopedycznej to moja pasja i misja!

Jestem dyrektorem merytorycznym w sieci klinik FootMedica oraz wspieram rozwój kilkudziesięciu gabinetów partnerskich Pro Pedis w całej Polsce. Znam od podszewki wyzwania, jakie spotykasz na swojej drodze. Moją misją jest, aby podologia ortopedyczna w Polsce rozwijała się szybko i w pozytywnym kierunku. Dlatego pomagam innym specjalistom w rozwoju Waszych gabinetów, abyście nie musieli odkrywać tego co znane oraz mogli się uczyć na bazie lekcji, które ja wyciągnęłam z ze swoich błędów i doświadczeń w diagnostyce i leczeniu pacjentów.

“Gdyby kilkanaście lat temu, ktoś dał mi możliwość, aby:

uczyć się od praktyków,

być prowadzonym za rękę przez meandry wiedzy i nowości,

korzystać z doświadczenia uznanych ekspertów występujących w mediach,

mieć dostęp do wiedzy popartej światowymi osiągnięciami naukowymi,

zadawać pytania osobom posiadającym duże doświadczenie w pracy z pacjentami,

uniknąć metody prób i błędów,

dostać gotowe schematy postępowania, gotowe wzorce wywiadu i postępowania w diagnostyce.

... to nie wahałabym się ani chwili” - mówi Joanna Stodolna-Tukendorf

Przypomnę Ci, co zyskujesz:

 • uzyskasz wiadomości na temat najczęściej występujących jednostek chorobowych stopy i ich przyczyn,
 • będziesz stawiać trafne diagnozy i skutecznie leczyć pacjentów, zyskując ich wdzięczność i polecenia,
 • dołączysz do grona ekspertów, wśród których będziesz mógł konsultować trudniejsze przypadki z gabinetu,
 • zniżki na sprzęt diagnostyczny, by od razu móc wykorzystywać w praktyce wiedzę ze szkolenia,
 • doszkolisz się, rozwiniesz się i podniesiesz umiejętności, co pozwoli Ci osiągać satysfakcjonujące zarobki,

W jakich pakietach dostępny jest kurs?

 • 365 dni dostępu do kursu
 • 8 modułów szkoleniowych
 • 9 filmów instruktażowych
 • Imienny certyfikat
 • Specjalne zniżki na sprzęt diagnostyczny
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

Co dostajesz w ramach pakietu:

BONUSY:

 • 7 prywatnych webinarów
 • 3 nagrania z przypadkami z gabinetu

Co dostajesz w ramach pakietu:

Co dostajesz w ramach pakietu:

BONUSY:

BONUSY:

 • 365 dni dostępu do kursu
 • 8 modułów szkoleniowych
 • 9 filmów instruktażowych
 • Imienny certyfikat
 • Specjalne zniżki na sprzęt diagnostyczny
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • 365 dni dostępu do kursu
 • 8 modułów szkoleniowych
 • 9 filmów instruktażowych
 • Imienny certyfikat
 • Specjalne zniżki na sprzęt diagnostyczny
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • 7 prywatnych webinarów
 • 3 nagrania z przypadkami z gabinetu
 • 8 filmów z ćwiczeniami dla pacjentów
 • Infografiki
 • Notatki wizualne
 • Checklisty
 • Nagrania Mp3
 • 7 prywatnych webinarów
 • 3 nagrania z przypadkami z gabinetu
 • 8 filmów z ćwiczeniami dla pacjentów
 • Infografiki
 • Notatki wizualne
 • Checklisty
 • Nagrania Mp3
 • Wstęp na warsztaty stacjonarne

STANDARD

PREMIUM

VIP

Czy widzisz, jak wiele możesz zyskać, dołączając do grona ponad 500 zadowolonych uczestników

Kursu Pro Pedis Online

Dołącz do grona docenianych i polecanych ekspertów. Zobacz, jak to jest, kiedy drzwi do Twojego gabinetu się nie zamykają, a Tobie ciężko znaleźć wolny termin w kalendarzu.

Wyszkoliliśmy już ponad ponad 500 uczestników.

Ponad 60 osób dołączyło do grona VIP, biorąc udział w warsztacie stacjonarnym.

Przeprowadziliśmy kilkanaście webinarów tylko dla kursantów.


Jest to już 7 edycja naszego bestsellerowego kursu online. Z powodzeniem przeprowadziliśmy 6 edycji, podczas których:

Zastanawiasz się, czy to kurs dla Ciebie?

Magister fizjoterapii. Od 2003 r. pracuje w zawodzie, który daje jej wiele satysfakcji. Fascynuje ją wpływ powstających w ciele przeciążeń i sposoby adaptacji organizmu na wskutek ich powstawania, jak również znaczenie strefy emocjonalnej i fizycznej w naszym życiu – w procesie zdrowienia. Od początku studiów do teraz aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kursach związanych z dziedziną fizjoterapii, a także rozwojem osobistym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym. Obecnie pogłębia wiedzę uczęszczając na studia Akademii Osteopatii w Warszawie. Jej obszarem zainteresowań jest również podologia ortopedyczna, czyli diagnostyka i leczenie dysfunkcji stóp. Jest osobą z ogromną pasją do zawodu fizjoterapeuty, którą cechuje empatia, cierpliwość i niezwykły optymizm.

Agnieszka Pulwin

Właścicielka gabinetu Medicor z Łomży

Czym się kierujesz, wybierając partnerów do współpracy?

Za najważniejsze we współpracy z firmami uważam: obustronne zaufanie, partnerstwo, rzetelność, a co za tym idzie bezpieczeństwo.

Dlaczego zaufałaś Pro Pedis?

Pracując z pacjentami zmagającymi się z bólami narządu ruchu, w szczególności dotyczącymi kręgosłupa i kończyn dolnych zauważyłam, że czegoś mi brakuje w tym całym systemie postępowania w ich terapii, ponieważ niektórzy z nich ciągle mieli nawrót dolegliwości i brakowało mi pomysłu na to jak im pomóc. Czułam, że stoję w miejscu. Szukając odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości, dzięki wiedzy z różnych szkoleń okazało się że aby wspomóc moją pracę z pacjentami powinnam więcej uwagi zwrócić na niedocenianą stopę. Dzięki konferencjom naukowym miałam możliwość poznać ogrom wiedzy dr n. med. Joanny Stodolnej-Tukendorf oraz dr n. med. Jerzego Stodolnego, co poddało mi kierunek mojego rozwoju. Tak dotarłam do ProPedis ☺. To był strzał w 10-tkę

Czy miałaś wcześniej do czynienia z diagnostyka stóp, z wkładkami? Jeśli tak, to dlaczego szukałaś czegoś alternatywnego?

Wcześniej owszem próbowałam pracować na innym systemie, który nie wymagał ode mnie dużego wkładu finansowego. System ten był ok, ale szybko okazało się, że nie jestem w stanie zaopatrzyć odpowiednio wszystkich pacjentów. Okazało się, że potrzebuję takiego rozwiązania abym mogła podczas doboru wkładek wziąć pod uwagę ich miękkość i różnorodność oraz możliwość dostosowania i zmiany tej samej wkładki do zmieniających się potrzeb pacjenta objętego procesem terapeutycznym. Dzięki systemowi ProPedis mogę dynamiczniej prowadzić terapię pacjenta i zapobiegać przeciążeniom narządu ruchu oraz poprawić przy okazji komfort chodu.

Co Cię przekonało do współpracy z Pro Pedis?

Do współpracy przekonało mnie profesjonalne podejście całego zespołu do moich potrzeb i etapów mojego rozwoju w kierunki ortopodologii oraz duże możliwość techniczne i technologiczne w procesie dopasowywania i projektowania wkładek indywidualnych.

Jak oceniasz szkolenia z zakresu badania stóp i wykonywania wkładek?

Wszystkie szkolenia oceniam bardzo wysoko. Sposób prowadzenia szkoleń jest bardzo dopracowany i dopasowany merytorycznie. Wszystko po to aby ułatwić słuchaczowi przyswojenie dużej dawki wiedzy.

Jak oceniasz wsparcie biznesowe? – jeśli miałaś okazję sprawdzić

Tak naprawdę dzięki wsparciu biznesowemu istnieję. W momencie, kiedy podjęłam decyzję, że chcę pracować w gabinecie systemem ProPedis zostałam jak dziecko za rączkę przeprowadzona przez cały proces zamówień i uruchamiania gabinetu. Dzięki opiece i bezproblemowej konsultacji w razie potrzeby cały ten start przeszedł niezwykle przyjemnie i bez stresu. Czułam, że jestem w dobrych rękach.

W czym Ci pomogliśmy?

Uwierzyć w siebie i rozwinąć skrzydła, otworzyć szerzej oczy na problemy narządu ruchu.

Zobacz, co mówią o nas nasi Kursanci:

Komu poleciłabyś współpracę? Kto według Ciebie najbardziej skorzysta ze współpracy z Pro Pedis?

Współpracę poleciłabym przede wszystkim fizjoterapeutom ale również lekarzom i podologom.

Kim jest Agnieszka

Podnieś swoje kompetencje i pomóż swoim pacjentom

Nauczysz się odnajdywać korelację pomiędzy wrodzonymi wadami stóp a współistniejącymi zespołami bólowymi wyższych pięter narządu ruchu. Będziesz umiał dobrać najlepszą terapię, by skutecznie pomóc pacjentowi. Nie musisz wymyślać koła na nowo - skorzystaj z wieloletniej wiedzy i praktyki naszych ekspertów. Przez nasze gabinety przewija się tysiąc pacjentów rocznie.


Pracując z nimi, dowiedzieliśmy się, jakie ćwiczenia są najbardziej skuteczne w przy danym schorzeniu, a jednocześnie bezpieczne. Takie, które są łatwe w wykonaniu i nie wymagają specjalistycznego sprzętu. Dostaniesz gotowe rozwiązania - od razu do wdrożenia w w gabinecie.

Zaproponuj swoim pacjentom terapię, która działa!

Mnogość i różnorodność dostępnym ćwiczeń może przyprawić o zawrót głowy! My podczas kilkudziesięcioletniej pracy w gabinecie, badając ponad tysiąc pacjentów rocznie wyselekcjonowaliśmy ćwiczenia przynoszące najwięcej postępów w terapii. Poznając je, będziesz potrafił bezbłednie dobrać odpowiednie ćwiczenie, aby było najbardziej skuteczne, ale równiej najbezpieczniejsze dla pacjenta. Są łatwe wykonaniu i nie wymagają specjalistycznego sprzętu.


Znana Ci jest Metoda Kaltenborna terapii manualnej? Nie od dziś wiadomo, że każdy drży na myśl o wylosowaniu stopy na egzaminie zaliczającym! Nasi kursanci marzą, aby dostać stopę ;)

Zobacz przedsmak tego, co czeka na Ciebie na platformie kursu:

NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ!

 • nauczysz się posługiwania się podologicznym sprzętem diagnostycznym i interpretacji wyników badania;
 • dowiesz się o chodzie fizjologicznym i nieprawidłowym, spowodowanym wadami stopy;
 • zgłębisz podstawowe wiadomości odnośnie wpływu wad stóp na powstawanie zespołów przeciążeniowych stawu kolanowego, biodrowego i kręgosłupa oraz sposobów ich zapobiegania.
 • wiedza pomoże Ci w skutecznym leczeniu, zaczniesz leczyć przyczyny nie objawy, a dzięki temu efekty Twojej terapii przysporzą Ci zadowolonych pacjentów, którzy będę Cię polecać.

Podsumowując:

Inwestycja w swoje kompetencje to obecnie NAJWAŻNIEJSZA INWESTYCJA!

Ten kurs przyniesie Ci efekty, dzięki którym Twoje umiejętności poszybują w górę! Jestem przekonana, że zastosowana w praktyce wiedza pomoże również Tobie.


Teraz kolej na Twój ruch!

PS. Wykorzystaj dobrze ten czas, który teraz masz!

PPS. Wyobrażasz już sobie te tłumy pacjentów uderzających do Twoich drzwi? To może stać się rzeczywistością!

Serdecznie pozdrawiam,

Masz jeszcze pytania?

Czy fizjoterapii można nauczyć się online?

Nasza dyrektor merytoryczna również zadawała sobie to pytanie. Zauważ, że każde szkolenie, każda nauka zaczyna się od teorii. Aby przejść do czynnej nauki trzeba najpierw porządnie opanować wiedzę teoretyczną. Czy wiesz, że zapamiętywalność z wykładów to zaledwie 30-40%. Korzystając z kursu online te procenty Cię nie ograniczają! Możesz wciąż i wciąż wracać do lekcji, aż uznasz, że już umiesz wszystko. Czy wykłady stacjonarne dają Ci taką możliwość? Pewnie, czasami próbujesz nagrać wykładowcę, ale ktoś Ci wejdzie w kadr, nagranie okaże się słabej jakości, o ile w ogóle do niego potem zajrzysz...

Dlaczego dostęp do kursu jest tylko na rok?

Czujemy się odpowiedzialni za to, abyś nauczył się z naszego kursu jak najwięcej! A nie nauczysz się, jeśli go nie przerobisz ;) zauważyłeś może, że najczęściej najwięcej robimy, kiedy mamy ustalony ostateczny termin? Z doświadczenia wiemy, że kursanci, którzy mają szkolenie na zawsze, przeważnie nie podchodzą do niego nigdy.

Czy będę umiał poruszać się po platformie kursowej?

Poruszanie się po platformie jest dziecinnie proste :) zobacz nagranie z wnętrza kursu. Jeżeli potrafisz obsługiwać telewizor lub smartfon, to kurs nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Jego układ jest bardzo przejrzysty i wygodny, a nawigacja w bocznym menu ułatwia poruszanie się między modułami.

A co, jeśli będę miał pytania do kursu?

Naszą misją jest nauczanie innych. Dobrze wiemy, że proces nauki to również zadawanie pytań, dzięki temu rozwijasz się, dociekasz, pogłębiasz wiedzę. My nie chcemy zostawiać Cię bez odpowiedzi. Dlatego przez kolejne 7 tygodni od rozpoczęcia kursu, raz w tygodniu będą odbywały się transmisje na żywo z dr Joanną. To podczas tych spotkań będzie udzielać wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadawane do poszczególnych modułów. Możesz je wysłać do nas wcześniej, możesz również zadać je na żywo.

Czy to na pewno dla mnie?

Możemy powiedzieć, dla kogo ten kurs na pewno NIE jest - dla osób, które nie chcą się poszerzać swojej wiedzy, rozwijać się. Jeżeli uważasz, że wiesz już wszystko o stopie, to ten kurs nie jest dla Ciebie!

Czy otrzymam certyfikat?

Każdy kursant otrzyma certyfikat w wersji elektronicznej po ukończeniu kursu. Osoby, które wybiorą pakiet VIP ze szkoleniem stacjonarnym otrzymują certyfikat wydrukowany na szlachetnym papierze.

Czy można zapłacić ratalnie?

Swoją inwestycję w ten kurs możesz opłacić wybierając tradycyjny przelew bankowy lub płatność za pośrednictwem platformy Tpay, która oferuje możliwość płatności ratalnej. Chcąc skorzystać z tego sposobu rozliczenia, zaznacz w koszyku Tpay jako formę płatności, a w dalszym kroku wybierz raty.

A co jeśli nie będę miał motywacji do przerabiania kursu?

Najbardziej zależy nam, abyś wyniósł z tego kursu maksymalnie dużo wiedzy - stajemy na rzęsach, aby był przepełniony merytoryką oraz podany w ciekawej formie. Na nic się to nie zda, jeśli do niego nie zajrzysz. Znaleźliśmy i na to sposób :) Przez 7 tygodni z rzędu od rozpoczęcia kursu, nasza prowadząca Joanna będzie spotykać się z kursantami na żywo! Podczas każdego kolejnego spotkania będzie odpowiadać na Twoje pytania, wątpliwości dotyczące każdego kolejnego modułu. Poprzednie edycje udowodniły nam, że ta metoda się sprawdza - nikt nie chce stracić możliwości wyciśnięcia z Asi dodatkowej porcji informacji!

Zobacz - może znajdziesz na nie odpowiedź poniżej: