Joanna Stodolna-Tukendorf

O co chodzi w chodzie?

O co chodzi w chodzie? Jak należy badać pacjenta, aby postawić trafną diagnozę? Wystarczy znać podstawowe badania i wzorce, by rozpoznać zaburzenia. W teorii brzmi prosto, prawda?

Jeżeli jesteś

 • fizjoterapeutą lub podologiem,
 • studentką fizjoterapii lub innych pokrewnych kierunków
 • właścicielką gabinetu,
 • pasjonatką fizjoterapii lub podologii…

to zapraszam Cię na pierwszy z trzech nagrań z treningu „jak poprawnie zbadać pacjenta i postawić diagnozę. Dlaczego warto jest przeprowadzać dobre i dogłębne badanie?

 • będziesz mogła stawiać trafną diagnozę,
 • będziesz mogła realnie pomóc swoim pacjentom,
 • zyskasz status specjalisty, drzwi do Twojego gabinetu nie będą się zamykać,
 • rozwiniesz swój gabinet,
 • będziesz o krok przed konkurencją – jeśli już teraz poznasz prawidłowy wzorzec badania, to już niedługo wdrożysz go do swojego gabinetu – nim konkurencja nawet o tym pomyśli.

Dlatego śledź nasz cykl poświęcony badaniu i stawianiu diagnozy! Przeczytaj ten wpis do samego końca, czeka Tam na Ciebie niespodzianka!

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca robienie ok. 5 000 kroków dziennie. Tyle powinno wystarczyć, by poprawić krążenie, dotlenić i wzmacniać organizm. Jako specjalista, doskonale wiesz, że ruch to zdrowie. Zachęcam Cię, aby zwrócić uwagę na sposób chodzenia swoich pacjentów. Ta wiedza przyda Ci się w trakcie badania, stawiania diagnozy i terapii. Pokażę Ci, o co chodzi w chodzie.

To nie koniec ciekawych treści!

A jeśli interesuje Cię prawidłowy schemat badania stopy, dzięki któremu już nazajutrz będziesz umiała wyłapać i wyeliminować nieprawidłowości chodu, postawić odpowiednią diagnozę i śledzić postępy terapii, to już teraz zapraszam Cię na bezpłatną konferencję „Jak badać stopy – podstawę narządu ruchu”, która odbędzie się 14 października o godzinie 21:00. Aby wziąć udział w tej darmowej lekcji, kliknij link i zapisz się, aby zająć swoje miejsce.

Podczas konferencji będę mówić o:

 • Jak prawidłowo przeprowadzić badanie stóp i chodu,
 • Jak zaburzenia biomechaniczne objawiają się na skórze,
 • Jakie są najbardziej przydatne urządzenia w diagnostyce stóp,
 • Czego można dowiedzieć się na podstawie odbitki plantograficznej,
 • Schemat badania statycznego i dynamicznego.

Zapisz się na konferencję, niezależnie od tego, czy możesz być tego dnia, czy też nie. Tylko wtedy otrzymasz ode link do retransmisji oraz wyjątkowe bonusowe materiały.

Podobały Ci się te wskazówki? Wierz mi, to dopiero rozgrzewka przed istnym maratonem wiedzy o badaniu pacjenta! Pamiętaj, aby  wracać do tego bloga, by poznawać się kolejne porcję wiedzy. W najbliższych dniach opublikujemy jeszcze dwa artykuły z cyklu prawidłowego badania pacjentów.

A teraz obiecana niespodzianka!

Dziękuję Ci, że doczytałeś do końca ten wpis! Oto niespodzianka dla Ciebie. Napisz w komentarzu, z jakim największym wyzwaniem mierzysz się w swoim gabinecie? W nagrodę otrzymasz od nas dokument z listą kontrolną do wywiadu podologicznego, zawierającą najważniejsze pytania, jakie powinnaś zadać pacjentowi! Koniecznie sprawdź poprawność adresu e-mail, bo to na ten adres będę się z Tobą kontaktować. 

Joanna Stodolna-Tukendorf

Joanna Stodolna-Tukendorf

Potrzebujesz wskazówki lub porady dotyczące promocji i marketingu gabinetu podologicznego? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wywiad podologiczny

Udostępnij artykuł znajomym

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dodaj komentarz

avatar
  Zapis  
Powiadom o