• Feet Print 2.2 wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji!

  Feet Print 2.2 wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji!

  Pragniemy się z Wami podzielić tą informacją: nasz system poduszek próżniowych Feet Print 2.2 został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, w ramach konkursu o „Złoty Medal Targów REHABILITACJA” podczas XXIV Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

  Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk pani profesor dr hab. Jolanty Kujawy – Prezeski Zarządu Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

  Do czego służą poduszki Feet Print?

  Silikonowe poduszki próżniowe Feet Print służą do pobierania odcisku stopy i formowania wkładek ortopedycznych. Produkt ten zastępuje tradycyjny odlew, z którego powstaje tzw. kopyto.

  Jest to lekki, mobilny produkt, który może być ustawiany na specjalnej platformie. Jest zintegrowany z najwyższej jakości japońską pompą, którą odpowiada za zasysanie i odprowadzanie powietrza. Pozwala również na doskonałą kontrolę próżni w poduszkach i ustawienie twardości poduszek dla uzyskania optymalnego odcisku stóp.

  Dla ułatwienia pracy, system sterowany jest 3-funkcyjnym pilotem.

  Jakie kryteria były brane pod uwagę w ocenie?

  Kryteria brane pod uwagę przy ocenie produktu w konkursie o Złoty Medal Targów Rehabilitacja 2016 r.:

  1. nowoczesność i innowacyjność produktu
  2. poziom techniczny rozwiązania, trwałość i niezawodność
  3. bezpieczeństwo, zgodność z normami
  4. przydatność w procesie terapii
  5. funkcjonalność i łatwość obsługi
  6. estetyka
  7. trafność oferty uwzględniającej aktualne zapotrzebowanie oraz dostępność na rynku
  8. opinie o zgłoszonym produkcie

   

  We wszystkich tych kategoriach nasz produkt wyróżnia się na rynku w zakresie produktów służących do pobierania odcisków stopy.

   Poznaj cechy wyróżniające system Feet Print:

  1. Szybkie wykonanie wkładki, w trakcie 1 wizyty – zdecydowanie krótszy czas potrzebny do wykonania formy i wkładki w porównaniu z tradycyjną techniką, bazującą na odlewach
   Brak konieczności wykonywania „kopyt” – minimalizacja kosztów, bez konieczności przechowywania w magazynie, nie ma możliwości żeby pacjent zapomniał przynieść odlew na powtórną wizytę.
  2. Termoformowanie odbywa się bezpośrednio na stopie pacjenta w pozycji neutralnej lub skorygowanej
  3. Poduszki są elastyczne, co umożliwia natychmiastową korektę wad stopy oraz całej kończyny dolnej. Po utwardzeniu poduszka  jest bardzo gładka, łatwo na niej ułożyć i wpasować wkładkę.
  4. Możliwość wielokrotnej korekty w trakcie pobierania formy, w celu optymalnego dopasowania wkładki, jak również możliwość modyfikacji korekty po pewnym czasie użytkowania.
  5. Uniwersalne urządzenie dzięki, któremu można wykonać wkładki zarówno dla stopy płasko-koślawej,  stopy końsko-szpotawej, jak i dla osób z mniejszymi wadami stóp, np. do obuwia wizytowego lub do butów na wysokim obcasie.
  6. Higiena pracy: łatwość utrzymania w czystości, dezynfekcji poduszek preparatami do tego przeznaczonymi.

   

  Sprawdź  gamę produktów Feet Print w naszym sklepie – Przejdź do sklepu
  Zobacz jak działają poduszki próżniowe Feet Print – Zobacz filmik

  Zostaw odpowiedź →

Napisz komentarz

Anuluj komentarz