Magdalena Korycka

Feet Print 2.2 wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji!

Pragniemy się z Wami podzielić tą informacją: nasz system poduszek próżniowych Feet Print 2.2 został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, w ramach konkursu o „Złoty Medal Targów REHABILITACJA” podczas XXIV Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk pani profesor dr hab. Jolanty Kujawy – Prezeski Zarządu Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Do czego służą poduszki Feet Print?

Silikonowe poduszki próżniowe Feet Print służą do pobierania odcisku stopy i formowania wkładek ortopedycznych. Produkt ten zastępuje tradycyjny odlew, z którego powstaje tzw. kopyto.

Jest to lekki, mobilny produkt, który może być ustawiany na specjalnej platformie. Jest zintegrowany z najwyższej jakości japońską pompą, którą odpowiada za zasysanie i odprowadzanie powietrza. Pozwala również na doskonałą kontrolę próżni w poduszkach i ustawienie twardości poduszek dla uzyskania optymalnego odcisku stóp.

Dla ułatwienia pracy, system sterowany jest 3-funkcyjnym pilotem.

Jakie kryteria były brane pod uwagę w ocenie?

Kryteria brane pod uwagę przy ocenie produktu w konkursie o Złoty Medal Targów Rehabilitacja 2016 r.:

 1. nowoczesność i innowacyjność produktu
 2. poziom techniczny rozwiązania, trwałość i niezawodność
 3. bezpieczeństwo, zgodność z normami
 4. przydatność w procesie terapii
 5. funkcjonalność i łatwość obsługi
 6. estetyka
 7. trafność oferty uwzględniającej aktualne zapotrzebowanie oraz dostępność na rynku
 8. opinie o zgłoszonym produkcie

 

We wszystkich tych kategoriach nasz produkt wyróżnia się na rynku w zakresie produktów służących do pobierania odcisków stopy.

 Poznaj cechy wyróżniające system Feet Print:

 1. Szybkie wykonanie wkładki, w trakcie 1 wizyty – zdecydowanie krótszy czas potrzebny do wykonania formy i wkładki w porównaniu z tradycyjną techniką, bazującą na odlewach
  Brak konieczności wykonywania „kopyt” – minimalizacja kosztów, bez konieczności przechowywania w magazynie, nie ma możliwości żeby pacjent zapomniał przynieść odlew na powtórną wizytę.
 2. Termoformowanie odbywa się bezpośrednio na stopie pacjenta w pozycji neutralnej lub skorygowanej
 3. Poduszki są elastyczne, co umożliwia natychmiastową korektę wad stopy oraz całej kończyny dolnej. Po utwardzeniu poduszka  jest bardzo gładka, łatwo na niej ułożyć i wpasować wkładkę.
 4. Możliwość wielokrotnej korekty w trakcie pobierania formy, w celu optymalnego dopasowania wkładki, jak również możliwość modyfikacji korekty po pewnym czasie użytkowania.
 5. Uniwersalne urządzenie dzięki, któremu można wykonać wkładki zarówno dla stopy płasko-koślawej,  stopy końsko-szpotawej, jak i dla osób z mniejszymi wadami stóp, np. do obuwia wizytowego lub do butów na wysokim obcasie.
 6. Higiena pracy: łatwość utrzymania w czystości, dezynfekcji poduszek preparatami do tego przeznaczonymi.

 

Sprawdź  gamę produktów Feet Print w naszym sklepie – Przejdź do sklepu
Zobacz jak działają poduszki próżniowe Feet Print – Zobacz filmik[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”4389″ img_size=”full” alignment=”center”]

Magdalena Korycka

Magdalena Korycka

Potrzebujesz wskazówki lub porady dotyczące promocji i marketingu gabinetu podologicznego? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wywiad podologiczny

Udostępnij artykuł znajomym

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dodaj komentarz

avatar
  Zapis  
Powiadom o