Picture of Joanna Stodolna-Tukendorf

Joanna Stodolna-Tukendorf

Feet Print 2.2 wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji!

Pragniemy się z Wami podzielić tą informacją: nasz system poduszek próżniowych Feet Print 2.2 został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, w ramach konkursu o „Złoty Medal Targów REHABILITACJA” podczas XXIV Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk pani profesor dr hab. Jolanty Kujawy – Prezeski Zarządu Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Do czego służą poduszki Feet Print?

Silikonowe poduszki próżniowe Feet Print służą do pobierania odcisku stopy i formowania wkładek ortopedycznych. Produkt ten zastępuje tradycyjny odlew, z którego powstaje tzw. kopyto.

Jest to lekki, mobilny produkt, który może być ustawiany na specjalnej platformie. Jest zintegrowany z najwyższej jakości japońską pompą, którą odpowiada za zasysanie i odprowadzanie powietrza. Pozwala również na doskonałą kontrolę próżni w poduszkach i ustawienie twardości poduszek dla uzyskania optymalnego odcisku stóp.

Dla ułatwienia pracy, system sterowany jest 3-funkcyjnym pilotem.

Jakie kryteria były brane pod uwagę w ocenie?

Kryteria brane pod uwagę przy ocenie produktu w konkursie o Złoty Medal Targów Rehabilitacja 2016 r.:

 1. nowoczesność i innowacyjność produktu
 2. poziom techniczny rozwiązania, trwałość i niezawodność
 3. bezpieczeństwo, zgodność z normami
 4. przydatność w procesie terapii
 5. funkcjonalność i łatwość obsługi
 6. estetyka
 7. trafność oferty uwzględniającej aktualne zapotrzebowanie oraz dostępność na rynku
 8. opinie o zgłoszonym produkcie

 

We wszystkich tych kategoriach nasz produkt wyróżnia się na rynku w zakresie produktów służących do pobierania odcisków stopy.

 Poznaj cechy wyróżniające system Feet Print:

 1. Szybkie wykonanie wkładki, w trakcie 1 wizyty – zdecydowanie krótszy czas potrzebny do wykonania formy i wkładki w porównaniu z tradycyjną techniką, bazującą na odlewach
  Brak konieczności wykonywania „kopyt” – minimalizacja kosztów, bez konieczności przechowywania w magazynie, nie ma możliwości żeby pacjent zapomniał przynieść odlew na powtórną wizytę.
 2. Termoformowanie odbywa się bezpośrednio na stopie pacjenta w pozycji neutralnej lub skorygowanej
 3. Poduszki są elastyczne, co umożliwia natychmiastową korektę wad stopy oraz całej kończyny dolnej. Po utwardzeniu poduszka  jest bardzo gładka, łatwo na niej ułożyć i wpasować wkładkę.
 4. Możliwość wielokrotnej korekty w trakcie pobierania formy, w celu optymalnego dopasowania wkładki, jak również możliwość modyfikacji korekty po pewnym czasie użytkowania.
 5. Uniwersalne urządzenie dzięki, któremu można wykonać wkładki zarówno dla stopy płasko-koślawej,  stopy końsko-szpotawej, jak i dla osób z mniejszymi wadami stóp, np. do obuwia wizytowego lub do butów na wysokim obcasie.
 6. Higiena pracy: łatwość utrzymania w czystości, dezynfekcji poduszek preparatami do tego przeznaczonymi.

 

Sprawdź  gamę produktów Feet Print w naszym sklepie – Przejdź do sklepu
Zobacz jak działają poduszki próżniowe Feet Print SPRAWDŹ

0 0 votes
OCEŃ ARTYKUŁ
Zapis
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Masz pytania? Koniecznie dodaj komentarz!x
Scroll to Top